Wyszukaj spośród 794 ogłoszeń o pracę

Java Developer

Data: 29-01-2019, do końca 5 dni
Lokalizacja:

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Krakowie poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Java Developer

Obowiązki:
  • Tworzenie i rozwijanie systemu CRM/OM przeznaczonego dla operatorów telekomunikacyjnych,
  • Odpowiedzialność za architekturę systemu,
  • Projektowanie nowych obszarów systemu,
  • Tworzenie struktury podziału prac,
  • Weryfikacja techniczna wykonania zadań Code review.
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia komercyjnego w technologii Java,
  • Znajomość: Spring, Hibernate, JEE, webservices,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Praktyczna umiejętność w zakresie tworzenia systemów,
  • Umiejętność tworzenia systemów w oparciu o bazy danych SQL,
  • Umiejętność projektowania baz danych,
  • Umiejętność pracy w zespole.
Wymagania:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Medicover,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Lekcje języka angielskiego,
  • Elastyczne formy zatrudnienia,
  • Różnorodne projekty,
  • Dostęp do platform szkoleniowych: Pluralsight i Treehouse,
  • Program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup"ach i konferencjach),
  • Imprezy integracyjne i charytatywne,
  • Pakiet relokacyjny.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Szukasz pracy jako Java Developer

Oferta pracy na stanowisku: Java Developer w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer, praca w dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Java Developer,

Praca według stanowisk

Zobacz więcej

Rekrutują Programistów
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy