Wyszukaj spośród 0 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystent ds. administracji w dziale IT

Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie
, Polska
Data: 28-01-2019, do końca 1845 dni

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Asystent ds. administracji w dziale IT.

Jeśli:
  • jesteś studentem IV/V roku lub absolwentem kierunków technicznych lub informatycznych
  • jesteś osobą samodzielną, dobrze zorganizowaną i sumienną
  • masz zdolności analityczne
  • dobrze znasz język angielski - min. B1

Ta oferta jest dla Ciebie!!!

Zakres obowiązków:

  • tworzenie zamówień w systemie w zakresie wszystkich kosztów IT
  • procesowanie faktur dotyczących wszystkich kosztów IT w systemie
  • wyjaśnianie niezgodności na fakturach
  • kompletacja i nadzorowanie umów i usług, świadczonych przez firmy zewnętrzne (w szczególności umów telekomunikacyjnych)
  • przekazywanie zgłoszeń do 2 linii wsparcia
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów dotyczących systemu
Oferta:
  • umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na pełny etat (od poniedziałku do piątku w godz. 9-17)
  • stabilne zatrudnienie od zaraz
  • miła i przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie merytoryczne
  • lokalizacja: Wola
Dodatkowe Informacje

Numer referencyjny: AAIT/WA2/012019/A3/MD

Oferta jest ważna jeszcze 1845 dni

Szukasz pracy jako Asystent ds. administracji w dziale IT

Oferta pracy na stanowisku: Asystent ds. administracji w dziale IT w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Michael Page lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystent ds. administracji w dziale IT Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent ds. administracji w dziale IT, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Michael Page praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.